Vallavalitsuse koosseis

Vallaametnikud

Ametikoht Nimi E-post Telefon Vastuvõtuajad
Vallavanem    

 

 

Abivallavanem

Ametijuhend: abivallavanem

Tormis Lepik

Ametlikud dokumendid saata:

kihelkonna@kihelkonna.neti.ee

Info: tormis@kihelkonna.neti.ee

45 46 997 E,K,N.9.00- 16.00
T 9.00-18.00
R 9.00-15.00

Vallasekretär

Ametijuhend: vallasekretär

Evelin Voksepp kihelkonna@kihelkonna.neti.ee 45 46 531 E,K,N-9.00-16.00
T 9.00-18.00
R 9.00-15.00

Pearaamatupidaja

Ametijuhend: pearaamatupidaja

Laine Murd laine@kihelkonna.neti.ee 45 46 994 E,K,N 9.00 -16.00
T 9.00 -18.00
R 9.00-15.00

Raamatupidaja

Ametijuhend: raamatupidaja

Silja Vällo raamat@kihelkonna.neti.ee 45 46 992 E,K,N 9.00 -16.00
T 9.00 -18.00
R 9.00-15.00

Maanõunik

Ametijuhend: maanõunik

Leili Poobus leili@kihelkonna.neti.ee 45 46 556 E,K,N 9.00 -16.00
T 9.00 - 18.00
R 9.00 - 15.00

Sotsiaalnõunik

Ametijuhend: sotsiaalnõunik

Sirje Rõuk sotsiaal@kihelkonna.neti.ee 45 46 990 E,K,N 9.00-16.00
T 9.00-18.00
R 9.00-15.00

 

Valla asutused

Kihelkonna Kool
direktor Kai Kallas 
kool@kih.edu.ee
telefon 5090210, 45 46 555

Kihelkonna Rahvamaja
juhataja Anneli Teppo-Toost
kihelkonnarahvamaja@gmail.com
5642362, 45 46 721.

Kihelkonna Raamatukogu
juhataja Maret Kaju
maret.kaju@mail.ee
tel. 45 46 659; 5269747

Kihelkonna Hooldekodu
juhataja Ave Väli
hooldekodu@kihelkonna.neti.ee
tel. 56616947; 45 46 551.

Kihelkonna kalmistu
töötaja Margus Saar,
telefon 53323401, 45 31 457.

 

 

Politsei- ja Piirivalveameti kontaktandmed

Kiiret politsei reageerimist vajavate sündmuste puhul tuleb helistada hädaabinumbril 112.